دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی

Home » دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی
دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی2020-04-25T09:31:27+00:00

دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی در کنار ترمیم دندانها به زیبایی دندان ها به عنوان یک عامل اساسی در زیبایی چهره می نگرد. در دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی نیاز به استفاده از مدرن ترین و به روز ترین روشهای درمانی دندانپزشکی است.

دندان ها برای زیبایی نیاز به سالم بودن و درخشنده بودن دارند. در دندانپزشکی ترمیمی ابتدا دندان ها از نظر سالم بودن و رفع بیماری ها و نقایص بایستی درمان شوند و سپس درمان های زیبایی جهت زیبایی انجام شود.

وجود دندانهای زیبا و سالم در افراد در داشتن زندگی سالم و داشتن حس اعتماد به نفس نقش بسزایی دارد. درمان های زیبایی و ترمیمی با پیشرفت علم دندانپزشکی رشدی بسزایی داشته بطوریکه امروزه درمان های دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی در زمانی اندک و هزینه مناسب انجام می شود.

 روشهای دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی استفاده از روشهای مختلف درمانی در هزینه نهایی تاثیرگذار است. استفاده از تکنولوژی های مدرن و متریال جدید در هزینه نهایی تاثیرگذار است. به عنوان مثال درمانهای روکش دندان دارای متریال مختلف است که در قیمت نهایی تاثیر فراوان دارد. یا به عنوان مثال درمان ایمپلنت دارای برندهای و روشهای مختلف درمانی است که در قیمت نهایی تاثیر فراوان دارد.

خدمات ترمیمی و زیبایی ارائه شده در مرکز تخصصی دندانپزشکی دکتر عباس گشاده رو

zib1

لمینت دندان

zib2

بلیچینگ دندان

zib3

روکش های زیبایی

تماس با ما

به دنبال یک متخصص ایمپلنت و جراح لثه در تهران میگردید؟

هم اکنون با ما تماس بگیرید...
تماس با ما

مقالات مرتبط با دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی

چگونه شکاف بین دندان و لثه را به طور طبیعی پر کنیم؟

مقالات بیماری لثه, مقالات جراحی لثه, مقالات عمومی دندانپزشکی|

تحلیل لثه چیست؟ علل تحلیل لثه چیست؟ چگونه شکاف بین دندان و لثه را به طور طبیعی پر کنیم؟ دندانپزشک چگونه لثه های تحلیل رفته را درمان می کند؟

لبخند لثه ای یا لثه نما چیست و چگونه اصلاح می شود؟

مقالات جراحی تخصصی, مقالات جراحی لثه, مقالات عمومی دندانپزشکی|

لبخند لثه ای را چگونه اصلاح می کنید؟ درمان های لبخند لثه ای چیست؟ آیا لبخند لثه ای جذاب نیست؟ آیا لبخند لثه ای طبیعی است؟ چرا گامی اسمایل به وجود می آید؟

جراحی لیفت سینوس و راهنمای کامل آن

مقالات جراحی تخصصی, مقالات جراحی لثه, مقالات عمومی دندانپزشکی|

چرا لازم است جراحی سینوس لیفت انجام شود؟ بهترین زمان برای انجام عمل لیفت سینوس چه موقع است؟ عوارض جراحی لیفت سینوس چیست؟ جراحی سینوس لیفت در تهران

مقالات بیشتر
0/5 (0 نظر)