جراحی تخصصی

Home » جراحی تخصصی
جراحی تخصصی2020-03-11T06:17:08+00:00

در جراحی لثه یا پریودنتال بخش هایی از لثه که مشکل دار می باشند، حذف یا ترمیم می شوند و به این ترتیب امکان رشد مناسب سایر اجزای لثه فراهم می شود. به علاوه در بعضی مواقع نیاز به پیوند بافت جدید در محل آسیب دیده وجود دارد. اصولا در بسیاری از مواقع جراحی لثه بعد از بسیاری از ترمیم های کم تهاجمی و درمان های بدون جراحی بر روی لثه ها انجام می شود. از انجاییکه بسیاری از افراد در مراحل پیشرفته بیماری لثه به فکر درمان مشکل خود می افتند، به همین علت درمان جراحی لثه برای آن ها بسیار سریعتر تجویز می گردد.

در ابتدا علائم مربوط به مشکل لثه همچون التهاب لثه یا موارد پیشرفته تر بیماری لثه بررسی می شود و سپس برنامه درمانی مشخص می شود.. به این ترتیب که ابتدا تمیز کردن عمیق دندان ها در محل ریشه ها شروع می گردد. افرادی که به دلیل رعایت نکردن بهداشت دهانی و یا بالعکس وسواس زیاد لثه ی آن ها دچار اسیب شده است، همچنین در افراد سیگاری که تا 3 برابر افراد غیر سیگاری خطر ابتلا به بیماری لثه در آن ها بالاتر است، و همچنین افرادی که به دلیل مشکلات مادر زادی بافت های لثه لاغر یا ضعیف دارند، به درمان لثه نیاز دارند.

خدمات جراحی در مرکز تخصصی دندانپزشکی دکتر عباس گشاده رو

jar1

جراحی پیشرفته ایمپلنت (جراحی سینوس لیفت، GBR)

jar2

جراحی کشیدن دندان عقل

jar3

جراحی زیبایی لثه (پیوند لثه)

تماس با ما

به دنبال یک متخصص ایمپلنت و جراح لثه در تهران میگردید؟

هم اکنون با ما تماس بگیرید...
تماس با ما

مقالات مرتبط با جراحی تخصصی

چگونه شکاف بین دندان و لثه را به طور طبیعی پر کنیم؟

مقالات بیماری لثه, مقالات جراحی لثه, مقالات عمومی دندانپزشکی|

تحلیل لثه چیست؟ علل تحلیل لثه چیست؟ چگونه شکاف بین دندان و لثه را به طور طبیعی پر کنیم؟ دندانپزشک چگونه لثه های تحلیل رفته را درمان می کند؟

لبخند لثه ای یا لثه نما چیست و چگونه اصلاح می شود؟

مقالات جراحی تخصصی, مقالات جراحی لثه, مقالات عمومی دندانپزشکی|

لبخند لثه ای را چگونه اصلاح می کنید؟ درمان های لبخند لثه ای چیست؟ آیا لبخند لثه ای جذاب نیست؟ آیا لبخند لثه ای طبیعی است؟ چرا گامی اسمایل به وجود می آید؟

جراحی لیفت سینوس و راهنمای کامل آن

مقالات جراحی تخصصی, مقالات جراحی لثه, مقالات عمومی دندانپزشکی|

چرا لازم است جراحی سینوس لیفت انجام شود؟ بهترین زمان برای انجام عمل لیفت سینوس چه موقع است؟ عوارض جراحی لیفت سینوس چیست؟ جراحی سینوس لیفت در تهران

مقالات بیشتر

درمانهای مرتبط با جراحی تخصصی

نمونه های بیشتر
0/5 (0 نظر)